Softvér podľa želaní a na mieru...

Webové stránky, eshopy, informačné systémy...

Android, Java aplikácie...

Neprehliadnite

DOZVEDIEŤ SA VIAC

O NÁS: Náš kolektív začínal ako skupinka mladých vývojárov. Každý z nás sa zameriaval na niečo iné a spolu sme tak vytvorili pestré portfólio služieb. Postupom času sme dozreli, zastabilizovali sa a zadefinovali sme si oblasti, ktorým sa chceme venovať. Misiou našej firmy je vytvárať kvalitné webové aplikácie vďaka ktorým bude Váš biznis efektívnejší a dostupnejší pre Vašich klientov.

Enforb

ENFIS je nástroj, vďaka ktorému Vám vieme vytvoriť dynamické webové aplikácie (čiže v podstate zložité webstránky). Ide o takzvané single page applications, teda webové aplikácie dostupné cez internetový prehliadač (Chrome, Firefox atď.). Ich hlavnou výhodou oproti klasickým webom je ich dynamika a väčšie možnosti funkcionalít.

 

ENFIS sa skladá z dvoch častí, resp. úrovní. Prvá je prezentačná. Je to to, čo je dostupné všetkým Vašim zákazníkom ak si otvoria Vašu doménu www.vasadomena.sk. Pre každý projekt je vizuál úplne iný a predchádza mu vytvorenie grafického návrhu. Obsah a funkcie, ktoré koncový používateľ vidí spravujete Vy v druhej častí a síce administratívnej, ktorej vizuál je pre každý projekt rovnaký. Preto ak budete mať viacero web-aplikácií, ktoré vyzerajú rôzne, administrátorské rozhranie bude vždy rovnaké. Používateľ sa doň prihlási cez www.vasadomena.sk/admin. V rámci administrácie vidíte v prehľadnom ľavom stĺpci presne tie moduly, ktoré potrebujete. Výberom jedného z nich spravujete obsah, ktorý príslušný modul zobrazuje v prezentačnej vrstve. Čiže ak napríklad na prezentačnej vrstve máte pre Vašich klientov zriadenú galériu s produktami, v rámci administrácie ENFISu príslušné galérie spravujete, teda vkladáte obrázky s popismi a pod.

ENFIS je systém modulárny. Preto ak Vašim požiadavkám nevyhovuje ani jeden modul, ktorý už vytvorený je, vytvoríme modul nový, presne podľa Vašich potrieb. Nemusíte tak bojovať so zložitými redakčnými systémami, ich miliónom nastavení a podobne. Všetko máte jednoduché a prehľadné.

Ukážky prehľadného administrátorského rozhrania môžete vidieť na obrázkoch nižšie.

 

 

Enforb s. r. o.

info@enforb.eu

IČO: 45991766

DIČ: 2023195471

Číslo účtu: SK6583605207004202896093

Faktur. adr.: Európska tr. 9, Košice