Softvér podľa želaní a na mieru...

Webové stránky, eshopy, informačné systémy...

Android, Java aplikácie...

Neprehliadnite

DOZVEDIEŤ SA VIAC

O NÁS: Náš kolektív začínal ako skupinka mladých vývojárov. Každý z nás sa zameriaval na niečo iné a spolu sme tak vytvorili pestré portfólio služieb. Postupom času sme dozreli, zastabilizovali sa a zadefinovali sme si oblasti, ktorým sa chceme venovať. Misiou našej firmy je vytvárať kvalitné webové aplikácie vďaka ktorým bude Váš biznis efektívnejší a dostupnejší pre Vašich klientov.

Enforb

Mnoho zákazníkov potrebuje iba jednoduchú webstránku, na ktorej si sami menia obsah (pridávajú texty, obrázky, referencie klientov, kontaktný formulár a pod.). Ich cieľom je mať estetický web, prispôsobiteľný všetkým zariadeniam (mobil, tablet, desktop) a veľmi jednoduché, administrátorské rozhranie, v ktorom budú mať k dispozícií iba presne to, čo skutočne potrebuje.

 

Práve pre nich sme zostavili tzv. Základný balík. Ide o ENFIS, s aktivovanými modulmi:

  • Blog – používateľ si pridáva vlastné články.
  • Galéria – používateľ pridáva obrázky a vytvára si vlastné galérie.
  • Novinky – ide o krátke texty, ktorú používateľ pridáva, napr. info o rôznych akciách, podujatiach a pod.
  • Titulné panely – jednoduchá forma galérie, z ktorej sú obrázky vykresľované na úvodnej stránke.

Základný balík taktiež obsahuje možnosť vybrať si niektorú z troch základných grafických šablón, teda toho, ako web bude vyzerať. Šablony sú presne prispôsobené Enfisu a responzívne (prispôsobujú svoje zobrazenie podľa toho či sú inicializované na stolovom PC, tablete, alebo smartfóne). Každá zo základných šablón je do istej miery editovateľná, preto nemusíte mať obavy z rovnakého webu ako má Váš konkurent. Na požiadanie vieme samozrejme nadizajnovať i akýkoľvek nový a úchvatný vzhľad, ktory bude jedinečný.

Taktiež sa postaráme o zakúpenie domény a webhosting.

Všetko v cene 390 €.

 

 

 

 

Enforb s. r. o.

info@enforb.eu

IČO: 45991766

DIČ: 2023195471

Číslo účtu: SK6583605207004202896093

Faktur. adr.: Európska tr. 9, Košice