Softvér podľa želaní a na mieru...

Webové stránky, eshopy, informačné systémy...

Android, Java aplikácie...

Neprehliadnite

DOZVEDIEŤ SA VIAC

O NÁS: Náš kolektív začínal ako skupinka mladých vývojárov. Každý z nás sa zameriaval na niečo iné a spolu sme tak vytvorili pestré portfólio služieb. Postupom času sme dozreli, zastabilizovali sa a zadefinovali sme si oblasti, ktorým sa chceme venovať. Misiou našej firmy je vytvárať kvalitné webové aplikácie vďaka ktorým bude Váš biznis efektívnejší a dostupnejší pre Vašich klientov.

Enforb

Web-aplikácia je v podstate sofistikovanejšia webová stránka, ktorá používateľom poskytuje rôzne služby. V podstate i napríklad taký internet banking alebo moderný eshop fungujú ako web-aplikácie. Pri ich vývoji je kľúčové načúvať požiadavkám klienta.

Mnoho zákazníkov potrebuje iba jednoduchú webstránku, na ktorej si sami menia obsah (pridávajú texty, obrázky, referencie klientov, kontaktný formulár a pod.). Ich cieľom je mať estetický web, prispôsobiteľný všetkým zariadeniam (mobil, tablet, desktop) a veľmi jednoduché, administrátorské rozhranie, v ktorom budú mať k dispozícií iba presne to, čo skutočne potrebuje.

ENFIS je nástroj, vďaka ktorému Vám vieme vytvoriť dynamické webové aplikácie (čiže v podstate zložité webstránky). Ide o takzvané single page applications, teda webové aplikácie dostupné cez internetový prehliadač (Chrome, Firefox atď.). Ich hlavnou výhodou oproti klasickým webom je ich dynamika a väčšie možnosti funkcionalít.

Enforb s. r. o.

info@enforb.eu

IČO: 45991766

DIČ: 2023195471

Číslo účtu: SK6583605207004202896093

Faktur. adr.: Európska tr. 9, Košice