Softvér podľa želaní a na mieru...

Webové stránky, eshopy, informačné systémy...

Android, Java aplikácie...

Neprehliadnite

DOZVEDIEŤ SA VIAC

O NÁS: Náš kolektív začínal ako skupinka mladých vývojárov. Každý z nás sa zameriaval na niečo iné a spolu sme tak vytvorili pestré portfólio služieb. Postupom času sme dozreli, zastabilizovali sa a zadefinovali sme si oblasti, ktorým sa chceme venovať. Misiou našej firmy je vytvárať kvalitné webové aplikácie vďaka ktorým bude Váš biznis efektívnejší a dostupnejší pre Vašich klientov.

Enforb

Niekoľko rokov sa stretávame so zaujímavým fenoménom. Mnoho ľudí a firiem, ktorí podnikajú považujú už za samozrejmosť mať vlastnú webovú stránku. Tá ma obsahovať informácie o firme, fotky, kontaktný formulár, prípadne blog s článkami o produktoch či službách. Technológie doby ale ponúkajú väčšie možnosti, vďaka ktorým o svojom biznise môže podnikateľ nielen dať vedieť ale ho i zveľadiť.

Potrebné je sa však zamyslieť nad biznis procesmi vlastného podnikania. Je jedno či sa bavíme o zubárovi, právnickej kancelárií alebo hoteli. Takmer v každom type podnikania sa nájde niekoľko procesov, resp. služieb pre zákazníkov, ktoré je možné preniesť na web. Objednávanie sa na termíny nielen cez mail, pokročilá správa klientov a agendy s nimi riešenej či prehľadné automatizované objednávanie konferenčných miestností. Všetko sú to procesy a služby, ktoré môžu byť Vašim klientom zabezpečované automatizovane a online. Nieže by ste nechceli svojich zákazníkov vidieť naživo, no ak je nejaká služba kvalitne „zdigitalizovaná“, je to prospešné pre obe strany.

Mnohokrát strašiakom pri takýchto riešeniach je cena. Áno, prvotné náklady môžu byť vyššie, no nie je náročne vyrátať návratnosť investície do online riešení, ak výsledkom je ušetrený čas, ktorý sa dá využiť na ekonomicky hodnotnejšie aktivity. Na druhej strane mnohí v snahe ušetriť na všetkom, siahajú po rôznych zdarma riešeniach, redakčných systémoch so záhadnými pluginmi, no výsledkom je neefektivita a znechutenie na oboch stranách. Zákazníka i podnikateľa.

Skúste sa (nás) opýtať, čo by bolo možné z vášho podnikania transformovať do online služby. A kto vie. Možno budete prekvapení, koľko dverí s novými možnosťami sa pred vami otvorí.

Enforb s. r. o.

info@enforb.eu

IČO: 45991766

DIČ: 2023195471

Číslo účtu: SK6583605207004202896093

Faktur. adr.: Európska tr. 9, Košice