Softvér podľa želaní a na mieru...

Webové stránky, eshopy, informačné systémy...

Android, Java aplikácie...

Neprehliadnite

DOZVEDIEŤ SA VIAC

O NÁS: Náš kolektív začínal ako skupinka mladých vývojárov. Každý z nás sa zameriaval na niečo iné a spolu sme tak vytvorili pestré portfólio služieb. Postupom času sme dozreli, zastabilizovali sa a zadefinovali sme si oblasti, ktorým sa chceme venovať. Misiou našej firmy je vytvárať kvalitné webové aplikácie vďaka ktorým bude Váš biznis efektívnejší a dostupnejší pre Vašich klientov.

Enforb

Vrámci tohto blogu Vám priblížim aplikácie, ktoré už roky využívam a vykrývajú všetky moje potreby. Môžete sa inšpirovať.

Ako internetový prehliadač je u mňa predvolený Chrome. Vyhovuje mi najmä to, že keď sa do neho prihlásim buď po reinštalácií alebo z iného stroja, mám k dispozícií históriu prehliadania (i z iných zariadení), obnovia sa mi záložky a iné.

 

Mailový klient je u mňa na prvom mieste Thunderbird. Na filmy a iné multimédia VLC. Ako editor na zdrojové kódy a programovanie používam alternatívu PsPadu a síce Bluefish. Namiesto Total Commandera je tu Gnome Commander, alebo namakaný Krusader. Na hudbu je skvelý Rhythmbox, vrátane internetových rádií. Na napaľovanie Brasero, na úpravu grafiky Gimp. Je to taký free Photoshop. Diagramy a schémy riešim cez program Dia. Virtualizácie vo Virtualboxe. Nesmie chýbať samozrejme Skype.

Kurzívou som označil soft, ktorý už v Ubuntu je predinštalovaný.

Enforb s. r. o.

info@enforb.eu

IČO: 45991766

DIČ: 2023195471

Číslo účtu: SK6583605207004202896093

Faktur. adr.: Európska tr. 9, Košice