Softvér podľa želaní a na mieru...

Webové stránky, eshopy, informačné systémy...

Android, Java aplikácie...

Neprehliadnite

DOZVEDIEŤ SA VIAC

O NÁS: Náš kolektív začínal ako skupinka mladých vývojárov. Každý z nás sa zameriaval na niečo iné a spolu sme tak vytvorili pestré portfólio služieb. Postupom času sme dozreli, zastabilizovali sa a zadefinovali sme si oblasti, ktorým sa chceme venovať. Misiou našej firmy je vytvárať kvalitné webové aplikácie vďaka ktorým bude Váš biznis efektívnejší a dostupnejší pre Vašich klientov.

Enforb

Nechcelo sa mi ísť na poštu a keďže vlastním elektronický občiansky preukaz rozhodol som sa ho použiť k digitálnemu podpisu PDF a oskenovaného dokumentu vo formáte JPG. K občianskemu preukazu s čipom potrebujete i čítačku, ktorú Vám vydajú po požiadaní pri vybavovaní občianského. Tento návod presne opisuje kroky ktoré som učinil. Návod je pre MacBook ale predpokladám analogické použitie i na Linuxe a Windowse, keďže štát zverejnil softvérovú podporu pre všetky platformy. Ak návod pomôže i Vám, budem rád.

Každý redakčný systém má svoje výhody i nevýhody. Wordpress je na svete najrozšírenejší, preto i keď je text o ňom, v podstate popisujeme výhody a nevýhody redakčných systémov i Joomla, či Drupal. Najväčšou výhodou je cena.

Niekoľko rokov sa stretávame so zaujímavým fenoménom. Mnoho ľudí a firiem, ktorí podnikajú považujú už za samozrejmosť mať vlastnú webovú stránku. Tá ma obsahovať informácie o firme, fotky, kontaktný formulár, prípadne blog s článkami o produktoch či službách. Technológie doby ale ponúkajú väčšie možnosti, vďaka ktorým o svojom biznise môže podnikateľ nielen dať vedieť ale ho i zveľadiť.

Prinášam svoj „must have“ zoznam aplikácií, bez ktorých si neviem predstaviť svoje fungovanie na Macbooku od Apple. Verím, že ako i pri iných blogoch, Vám i tento trocha pomôže pri rozhodovaní.

Dlho som sa bránil kupovaniu aplikácií, až kým som neobjavil čaro ušetrenia množstva nervov, mnohokrát už len za 9 €. Stojí to za to, najmä pri softvéri, ktorý človek používa každý deň. Už samotné začatie používania MAC od Apple je v mnohých smeroch vykúpením. A dnes sa rád podelím o svoje skúsenosti s kancelárskym balíkom.

Podkategórie

Enforb s. r. o.

info@enforb.eu

IČO: 45991766

DIČ: 2023195471

Číslo účtu: SK6583605207004202896093

Faktur. adr.: Európska tr. 9, Košice